Koleksiyonlar yenilendi!

Artık izlediğin, sevdiğin ve kategorize etmek istediğin film ve dizileri koleksiyona ekleyebilirsin.

Aradığım filmi bulamıyorum

YouTube da elisyaroyal adlı bir kullanıcı var kendisi bir yazar intikamın pençesinde (Wattpad) adında bir kitap videosu yayınlamıştı 5 eylül 2020 tarihinde o videoda kullanılan dizi veya filmi bulamıyorum eğer biliyorsanız cevaplayabilirmisiniz?
Bu koleksiyon 19 Eylül 2022 oluşturulmuştur.
Oluşturan: @alyeska
alyeska

Aşk Üzerine Bir Film (1988)

Aşk Üzerine Bir Film (Krótki film o miłości – 1988) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 7.9

Aşk Üzerine Bir Film izle.Tomek, postanede çalışan genç bir memurdur. Kendi halinde ve son derece sıradan görünen yaşamının görünmeyen yüzünde, aslında derin, takıntılı bir ruh halini büyütmektedir. Tam karşı binasında yaşayan Magda'ya karşı obsesif bir tutkuyla karışık bir aşk besleyen Tomek, sürekli olarak Magda'nın evini teleskopla izlemekte ve onunla ilgili olan herşeyi takip etmektedir. En sonunda bir gün Magda'ya duygularını itiraf eder, fakat ondan aldığı cevap Tomek'in bütün varlığını altüst edecektir. Acaba cinsel tutkuları, aşk sanarak bir yanılgı içerisinde miyiz, yoksa seksten daha güçlü ve bağımsız olan bir aşk duygusu gerçekten var mı?sten daha güçlü ve bağımsız olan bir aşk duygusu gerçekten var mı?

Aşk Üzerine Bir Film (Krótki film o miłości – 1988) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Aşk Üzerine Bir Film fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
7.9 (227 oy)
Beğeniler
İzlenme
29
Yapım Yılı
Süre
87 dk.

Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1