Koleksiyonlar yenilendi!

Artık izlediğin, sevdiğin ve kategorize etmek istediğin film ve dizileri koleksiyona ekleyebilirsin.

Efsaneler

Bu koleksiyon 24 Eylül 2021 oluşturulmuştur.
Oluşturan: @sinefilm
sinefilm

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (2003)

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (The Lord of the Rings: The Return of the King – 2003) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 8.5

Kıyamet günü ortamını yaşayan Orta Dünya'da, Yüzük Savaşı'nın son ve en büyük mücadelesine hoşgeldiniz. Bir yanda güvenilmez Gollum'un rehberlik ettiği yüzük taşıyıcısı Frodo ve yoldaşı Sam, Mordor'a ulaşıp Tek Yüzük'ü yokedebilecekleri tek yere götürmeye çalışıyorlar. Diğer yanda Rohan Atlıları ve Ent'lerle güç birliği yaparak Saruman'ı alt etmiş olan Gandalf, Aragorn ve diğer dostlarımız Karanlıklar Efendisi'nin tehtidi altındaki Gondor'a varıp savunmak zorundalar. Gondor'un savunması, hiç kuşkusuz Miğfer Dibi Muharebesi'nden daha kolay olmayacak. Zira Sauron'un orduları çoktan harekete geçmiş durumda. Eğer bunu başarabilirlerse Gondor'u, Isuldur'un kanından gerçek bir Kral ve Kral'ı da daha öncekilerden çok daha çetin savaşların beklediği aşikar.

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü (The Lord of the Rings: The Return of the King – 2003) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.5 (18315 oy)
Beğeniler
İzlenme
77
Yapım Yılı
Süre
201 dk.

Batman 6: Kara Şövalye (2008)

Batman 6: Kara Şövalye (The Dark Knight – 2008) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 8.5

Suç işleyenlerden arındırılan bir yer, bir zaman sonra yeniden tehdit altında kalabilir ve işte o zaman yeniden kolları sıvayacak olanların mücadelesi de daha keskin olarak hayata geçecektir. Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Harvey Dent bir araya gelerek Gotham Sokakları’nda bu işi kotarmış olsalar da ansızın ortaya çıkan Joker, işleri fena halde bozar. Onun dehası ile baş etmek kolay olmayacaktır. Gotham eski karmaşa dolu günlerin eşiğindedir. Batman yeniden kurtarıcılığa soyunurken kendi varlığının bulduğu anlamı da sorgulamaya başlar...

Batman 6: Kara Şövalye (The Dark Knight – 2008) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Batman 6: Kara Şövalye fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.5 (25852 oy)
Beğeniler
İzlenme
104
Yapım Yılı
Süre
152 dk.

Dövüş Kulübü (1999)

Dövüş Kulübü (Fight Club – 1999) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 8.4

Dövüş kulübünün ilk kuralı, dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır. Dövüş kulübünün ikinci kuralı da, kulüp hakkında konuşmamaktır... Filmin baş kişisi, sıradan hayatının girdaplarında bunalımlar geçiren bir sigorta müfettişi olan Jack, Kanserli olmadığı halde, uykusuzluğunu yenmek ve hayatına anlam katmak adına, kanserlilere moral destek sağlayan terapi gruplarına katılır. Orada, Marla Singer adlı bir kızla garip bir yakınlık kurar. Bir iş gezisi dönüşü ise, Tyler Durden adlı egzantrik karakterle tanışır. Durden, Jack'in olmak isteyip de olamadığı adam gibidir. Tyler'ın girişimleriyle bir yeraltı faaliyeti olarak başlayan dövüş kulübü, Jack'e hayatında yepyeni kapılar açacaktır... Ve tabii, bu kapılardan ister istemez Marla geçecektir... Fakat... Tyler Durden gerçekte kimdir?

Dövüş Kulübü (Fight Club – 1999) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Dövüş Kulübü fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.4 (22434 oy)
Beğeniler
İzlenme
97
Yapım Yılı
Süre
139 dk.

Yeşil Yol (1999)

Yeşil Yol (The Green Mile – 1999) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 8.5

Edgecomb, hikayesini anlatırken bir huzurevinde yaşamaktadır ve hapishanedeki görevinin üzerinden yıllar geçmiştir. Hapishanedeki hücrelerinden alınan idam mahkumlarının elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına giderken yürüdükleri, bir millik yeşil yolda yaşananlara her defasında tanık olan Edgecomb, ömrü boyu unutamayacağı olaylara tanık olur.Edgecomb, yıllar boyunca sayısız idam mahkumu nakleder. Ama hiç birisi, onu, John Coffey kadar etkilemez. Oldukça iri yarı bir adam olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahkum olmuştur. Ürkütücü görünümünün aksine oldukça ince, kırılgan ve düşünceli bir yapıya sahip olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Edgecomb'un ona gerçekten suçlu olup olmadığını sorması ile aralarında bir diyalog başlar.

Yeşil Yol (The Green Mile – 1999) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Yeşil Yol fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.5 (12816 oy)
Beğeniler
İzlenme
86
Yapım Yılı
Süre
189 dk.

Baba (1972)

Baba (The Godfather – 1972) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 8.7

Mario Puzo'nun çok satan kitabından Puzo ve yönetmen Francis Ford Coppola tarafından sinemaya uyarlanan eser, 40'lar ve 50'lerin Amerika'sında, bir İtalyan mafya ailesinin destansı öyküsünü konu alıyor. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı meşhur bir ailedir. Aile, New York'taki diğer dört aileyle birlikte New York'un yeraltı işlerini yönetmektedir. Ancak Corleone ailesini diğerlerinden ayıran özelliği, Don Corleone'nin cebinde bozuk para gibi taşıdığı politikacılar ve yargıçlardır. Politikacılar ve yargıçlarla olan bu yakın ilişkileri diğer ailelerin açamadığı kapıları açabilmesini sağlamaktadır.

Baba (The Godfather – 1972) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Baba fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.7 (14812 oy)
Beğeniler
İzlenme
169
Yapım Yılı
Süre
175 dk.

Esaretin Bedeli (1994)

Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption – 1994) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 8.7

Genç ve başarılı bir banker olan Andy Dufresne, karısını ve onun sevgilisini öldürmek suçundan ömür boyu hapse mahkum edilir ve Shawshank hapishanesine gönderilir. İşkence, tecavüz, dayak dahil her türlü kötü koşulun hüküm sürdüğü hapishane koşullarında, Andy'nin hayata bağlı ve her daim iyi bir şeyler bulma çabası içindeki hali, çevresindeki herkesi çok etkileyecektir. Bir süre sonra parmaklıkların arkasında bile özgür bir yaşam olabileceğine bütün mahkumları inandırır. Bu mahkumlardan biri olan Ellis Boyd 'Red' ve Andy, unutulmaz bir dostluk kurarak hapishaneyi bambaşka bir yer haline getirirler.

Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption – 1994) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Esaretin Bedeli fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.7 (19738 oy)
Beğeniler
İzlenme
51
Yapım Yılı
Süre
142 dk.

Matrix (1999)

Matrix (The Matrix – 1999) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle 8.2

İki türlü gerçeklik vardır: biri yaşanan, öteki yaşamın ötesinde olan. Bunlardan biri rüya, öteki de Matrix'dir. Neo, umutsuz bir çaba ile Matrix hakkındaki gerçeği araştırıyor. Tam olarak kavrayamadığı şeylerin yaşamını kontrol ettiğini biliyor.Matrix Nedir? Neo, efsaneler aracılığı ile tanıdığı ve son derece tehlikeli bir adam olan Morpheus'un gerçeği bildiğine inanmaktadır.Bir gece Neo, kendisini başka bir dünyaya götürebilecek güzel yabancı Trinity ile tanışır. Bu kızın götüreceği dünyada, Morpheus'u bulacak ve Matrix hakkında bir şeyler öğrenecektir.

Matrix (The Matrix – 1999) 1080P Full HD Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublajlı İzle izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Matrix fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.2 (19875 oy)
Beğeniler
İzlenme
158
Yapım Yılı
Süre
136 dk.

Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1