The Matrix [Matrix Film Serisi] Serisi

Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri
Matrix koleksiyonu, birçok felsefi unsuru içeren karmaşık bir bilim kurgu öyküsünü ele alıyor. Yazan ve yöneten Wachowskiler ve yapımcı Joel Silver.
Film Sayısı: 2 Takip Sayısı: 1
Takip Et

Seriye Ait Film Sayısı: 2

  • Matrix

    1999 iMDB : 8.2

    İki türlü gerçeklik vardır: biri yaşanan, öteki yaşamın ötesinde olan. Bunlardan biri rüya, öteki de Matrix'dir. Neo, umutsuz bir çaba ile Matrix hakkındaki gerçeği araştırıyor. Tam olarak kavrayamadığı şeylerin yaşamını kontrol ettiğini biliyor.Matrix Nedir? Neo, efsaneler aracılığı ile tanıdığı ve son derece tehlikeli bir adam olan Morpheus'un gerçeği bildiğine inanmaktadır.Bir gece Neo, kendisini başka bir dünyaya götürebilecek güzel yabancı Trinity ile tanışır. Bu kızın götüreceği dünyada, Morpheus'u bulacak ve Matrix hakkında bir şeyler öğrenecektir.

  • The Matrix Resurrections

    2021 iMDB : -

    Matrix 4 izle filminde Vizyoner film yapımcısı Lana Wachowski’den, bir türü yeniden tanımlayan, çığır açan serinin uzun zamandır beklenen dördüncü filmi “The Matrix Resurrections” geliyor. Yeni film original serinin yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’u ikonik rolleri Neo ve Trinity olarak tekrar biraraya getiriyor.

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1